31 marca 2019

Remis juniorów młodszych

Wynikiem 1:1 zakończyło się spotkanie juniorów młodszych, którzy w sobotę na własnym terenie podejmowali zespół Trzciana 2000. Jedynego gola dla podopiecznych trenera Kamil Króla zdobył Dominik Grochot, który jednocześnie ustali wynik spotkania. Obecnie zespół z Brzeska ma na swoim koncie 4 punkty co pozwala im na zajęcie drugiego miejsca w lidze.

Juniorzy Młodsi (1 Liga Tarnów)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Trzciana 2000 1:1
Bramka dla Okocimsk
i: Dominik Grochot.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka, Igor Świerczek, Dawid Kurek, Jakub Cisoń, Bartosz Guzek, Bartłomiej Mochel, Damian Boroń, Jakub Żurawski, Bartłomiej Sławek, Dominik Grochot, Mateusz Cięciwa oraz Jakub Gajewski, Natan Toroń.

Kamil Król (trenera AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Wiedzieliśmy od początku spotkania, że drużyna gości stanie za podwójną gardą i będzie się bronić. Pierwsza połowa bardzo fajna w naszym wykonaniu, kilka ciekawych zagrań i kilka sytuacji do strzelenia bramki. W drugiej połowie zespół Trzciany oddał jedyny celny strzał z około 45 metrów i zdobył bramkę. Rzuciliśmy się na rywala ale udało się tylko zremisować. Szkoda straconych punktów bo po pierwszej połowie mogliśmy mieć ułożony już mecz, niestety nasza bolaczką jest skuteczność.