30 marca 2019

Kolejne zwycięstwo trampkarzy

Trampkarze trenera Radosława Jacka odnieśli w sobotę koleje zwycięstwo w Małopolskiej 1 Lidze Trampkarzy. Tym razem młodzi adepci Akademii pokonali w meczu wyjazdowym Progres Kraków 5:2. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Oliwier Okas, Kacper Ciuruś oraz Hubert Sowa, który zanotował hat-tricka. Po trzech kolejkach zespół z Brzeska ma na swoim koncie 6 punktów co pozwala mu na zajęcie miejsca w samej czołówce ligi.

Trampkarze (Małopolska 1 Liga Trampkarzy)
Progres Kraków – AP CANPACk Okocimski Brzesko 2:5
Bramki dla Okocimsk
i: Hubert Sowa x3, Oliwier Okas, Kacper Ciuruś.

Okocimski KS: Konrad Augustyn- Krystian Bielak, Hubert Smulski, Kamil Hebda, Raul Kotarba- Jan Lewandowski, Marcin Zagórski, Hubert Sowa, Kacper Ciuruś, Kacper Rojkowicz- Oliwier Okas oraz Franciszek Garbień, Jakub Łoboda, Dawid Poliszak, Michał Siudut, Jakub Gryga, Radosław Curyło.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski): -„Mierzyliśmy się dzisiaj z drużyną która w rundzie jesiennej zdeklasowała tą ligę razem z zespołem Cracovii. Mieliśmy swój plan, który od początku realizowaliśmy. Po 12 minutach prowadziliśmy 3-0. Cały mecz rozegraliśmy bardzo dobrze taktycznie co spowodowało pełną kontrolę nad meczem. Gratuluję swoim zawodnikom zwycięstwa na które w pełni sobie zasłużyli.