25 lutego 2019

Trampkarze trzecim zespołem w Małopolsce

W sobotę 23 lutego na sztucznym boisku Wandy w Krakowie zostały rozegrane Mistrzostwa Małopolski w kategorii trampkarzy. W finałach tych wystąpili mistrzowie okręgów: krakowskiego (AS Progres), tarnowskiego (AP CANPACK Okocimski Brzesko), sądeckiego (Sandecja Nowy Sącz) i Małopolski zachodniej (Karol Wadowice.)

Najlepszą drużyną okazał się AS Progres, który z 7 punktami zajął pierwsze miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Radosława Jacka zakończyli zawody na 3 miejscu. Ponadto najlepszym zawodnikiem zespołu został Kacper Ciuruś.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -” Jechaliśmy na Mistrzostwa pokazać się z dobrej strony i sprawdzić się na tle wymagających rywali. Jestem zadowolony z postawy drużyny, która pokazała się z dobrej strony. Każde spotkanie było bardzo wyrównane, a o zwycięstwach decydowały detale. Zebraliśmy kolejne cenne doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w kolejnych spotkaniach.”

Spotkania AP CANPACK Okocimski Brzesko:
Sandecja Nowy Sącz – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:1
Bramka: Kacper Ciuruś.
Karol Wadowice – AP CANPACK Okocimski Brzesko 4:2
Bramki: Kacper Ciuruś, Kamil Hebda.
AP CANPACK Okocimski Brzesko – AS Progres 0:5

Tabela:

  1. AS Progres 7 pkt (15:7)
  2. Karol Wadowice 4 pkt (12:12)
  3. AP CANPACK Okocimski Brzesko 3 pkt (3:9)
  4. Sandecja Nowy Sącz 3 pkt (7:9)

Kadra: Franciszek Garbień, Konrad Augustyn, Kamil Hebda, Hubert Smulski, Jan Lewandowski, Kacper Rojkowicz, Kacper Ciuruś, Raul Kotarba, Radosław Curyło, Oliwier Okas, Hubert Sowa, Marcin Zagórski, Michał Siudut.

Zapraszamy również do zapoznania się z fotogalerią z Mistrzostw trampkarzy, która znajduje się pod tym linkiem. Jej autorem jest Sylwester Siudut.