31 sierpnia 2018

Kolejna wysoka wygrana trampkarzy

Kolejne trzy punkty inkasują zawodnicy występujący w Małopolskiej Lidze Trampkarzy, którzy na własnym terenie pokonali zespół Karol Wadowice 8:2. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Kacper Ciuruś, a kolejne dwie bramki zanotował Raul Kotarba. Po jednym trafieniu zaliczyli natomiast Jakub Gryga, Kacper Rojkowicz oraz Marcin Zagórski.

Podopieczni trenera Raosława Jacka po 3 kolejkach mają na swoim koncie 6 punktów co pozwala im na zajęcie drugiego miejsca w tabeli. Ponadto zespół AP CANPACK Okocimski ma najlepszy bilans bramkowy w lidze, który wynosi 22:4.

Trampkarze (Małopolska Liga Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – PUKS Karol Wadowice
Bramki dla Okocimski: Kacper Ciuruś x3, Raul Kotarba x2, Jakub Gryga, Kacper Rojkowicz, Marcin Zagórski.

Okocimski KS: Jakub Lipka – Krystian Bielak, Jakub Łoboda, Kamil Hebda, Adrian Smaluch – Michał Siudut, Jan Lewandowski, Ciuruś Kacper, Kacper Rojkowicz, Raul Kotarba – Jakub Gryga oraz Franciszek Garbień, Hubert Sowa, Marcin Zagórski, Oliwier Okas, Hubert Smulski, Jan Jędrzejczyk.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski): -„Mecz ułożył się dla nas bardzo korzystnie, bo już w pierwszej akcji meczu zdobyliśmy bramkę. Niestety zespół chyba za szybko uwierzył, że będzie to łatwe spotkanie, i przeciwnik wykorzystując naszą słabsza dyspozycję wyszedł na jednobramkowe prowadzenie. Cieszę się, że reakcja na tą sytuację była bardzo szybka i zdecydowania. Zaczęliśmy nadawać ton grze i nasza gra w dalszej części spotkania wyglądała na prawdę bardzo dobrze. Widzę, że drużyna dobrze czuje się na boisku, a gra sprawia im duża przyjemność.”