29 sierpnia 2018

Młodziki ulegli Sandecji Nowy Sącz

Pierwszą porażkę w sezonie zanotowali zawodnicy występujący w Małopolskiej Lidze Młodzików, którzy nie sprostali zawodnikom z Nowego Sącza przegrywając 1:4. Jedyne trafienie dla młodych zawodników Akademii zdobył w 24 minucie Kacper Sowa. Zespół AP CANPACK Okocimski Brzesko po dwóch kolejkach ma na swoim koncie trzy punkty co umożliwia im zajęcie piątego miejsca w ligowej tabeli.

Młodziki (Małopolska Liga Młodzików)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Sandecja Nowy Sącz 1:4
Bramka dla Okocimski: Kacper Sowa.

Okocimski KS: Wiktor Nowak – Mateusz Dziadowiec, Artur Borowiec, Sebastian Wielgosz, Kacper Sowa, Adrian Piekarz, Kacper Szpila, Krystian Król, Nikodem Mgłosiek oraz Jakub Okas, Nikodem Fukasik, Kacper Lechowski, Tomasz Mleczko, Jakub Gicala, Brunon Turlej, Krzysztof Krupa.

Dzisiejsze spotkanie było całkiem niezłym widowiskiem. Zawodnicy podeszli do spotkania bardzo zmotywowani z chęcią wygrania i dopisania kolejnych punktów. Niestety drużyna straciła bardzo szybko dwie bramki, które ułożyły całe spotkanie. Zespół przegrał również spotkanie pod względem warunków fizycznych. Drużyna Sandecji posiada w swoich szeregach bardzo rosłych i mocnych zawodników, którzy udowadniali swoją wyższość na boisku. Dużo szybciej biegali oraz zastawiali się co ułatwiało im rozgrywanie piłek.

AP CANAPCK Okocimski grał ambicjonalnie, który chciał jak najlepiej rozgrywać piłkę po ziemi co przyniosło efekt w postaci strzelonej bramki na 2:1. Po tym golu zawodnicy bardziej uwierzyli w swoje możliwości, jednak nie przyniosło to kolejnych bramek, które zdecydowanie mogły by odmienić losy spotkania.

Pod koniec meczu drużna z Brzeska odsłoniła się jeszcze bardziej próbując gry z kontry co zupełnie się zemściło na zawodnikach w postaci straty kolejnych bramek.