26 sierpnia 2018

Trampkarze gromią Unię Tarnów

Zawody strzeleckie urządzili sobie trampkarze trenera Radosława Jacka, którzy na własnym terenie rozgromili rówieśników z Unii Tarnów aż 13:0. Bramki w tym spotkaniu strzelali: Kacper Ciuruś (cztery), Jakub Gryga (trzy), Michał Wójcik (trzy), Kacper Rojkowicz (dwie) oraz Raul Kotarba. Zespół z Brzeska po dwóch kolejkach zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli mając na swoim koncie 3 punkty. 

Trampkarze (Małopolska Liga Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Unia II Tarnów 13:0
Bramki: Jakub Gryga x3, Kacper Rojkowicz x2, Michał Wójcik x3, Kacper Ciuruś x4, Raul Kotarba.

Okocimski KS: Konrad Augustyn – Krystian Bielak, Jakub Łoboda, Hebda, Michał Siudut – Jan Lewandowski, Kacper Rojkowicz, Michał Wójcik, Kacper Ciuruś – Jakub Gryga oraz Franciszek Garbień, Hubert Sowa, Raul Kotarba, Radosław Curyło, Paweł Put.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski): -„Bardzo cieszymy się z tak okazałej wygranej. Może przeciwnik nie okazał się wymagający, ale gra jaka zaprezentowali moi zawodnicy mogła się podobać. Cieszę się również, że chłopcy pomimo wysokiego prowadzenia nie spuścili z tonu i do końca podeszli do swoich obowiązków z dużym zaangażowaniem. W drużynie panuje duża rywalizacja i zawodnicy są świadomi, że jeden opuszczony trening, brak zaangażowania w meczu spowoduje utratę miejsca w kadrze meczowej. W środę czekamy na kolejnego przeciwnika, i liczę na dobry mecz w naszym wykonaniu”.