18 lipca 2018

Zakończenie sezonu drużyn AP CANPACK Okocimski

W niedzielę 15 lipca na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku odbyło się oficjalne zakończenie sezonu wszystkich grup młodzieżowych występujących w Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski. Była to idealna okazja by przedstawić, a zarazem podziękować za tak udany sezon wszystkim zawodnikom, którzy na co dzień walczyli o jak najlepsze wyniki dla naszego klubu.

Z tej okazji wszyscy młodzi adepci piłki nożnej otrzymali pamiątkowe dyplomy wręczane przez trenerów poszczególnych grup. Ponadto każdy ze szkoleniowców miał możliwość podsumowania zakończonych rozgrywek swojego zespołu oraz wręczenia pamiątkowej statuetki dla najlepszego zawodnika drużyny. Nie zabrakło również wyróżnienia dla trenera Marka Małysy, któremu podziękowali rodzice wręczając pamiątkowe odznaczenie wraz z drobnym upominkiem.

Po oficjalnej części na murawie odbyły się krótkie spotkania, w których udział wzięli najmłodsi zawodnicy oraz mamy. Mimo że mecze miały charakter zabawy nie zabrakło w nich walki oraz determinacji by zdobyć jak największą ilość goli. Dla osób, które nie zdecydowały się brać czynnego udziału w zabawie na trybunie czekał grill oraz poczęstunek wraz z napojami.

Wyróżnieni zawodnicy:
Skrzaty – Franciszek Szpil
Żaki 2010 – Szymon Wawryka
Żaki 2009 – Maciej Pasula
Orliki – Łukasz Ryglowski
Młodziki I – Kacper Rojkowicz
Młodziki II – Krystian Król
Młodziki III – Nikodem Łukasik
Trampkarze 2004 – Krystian Bielak
Trampkarze 2003 – Mateusz Cięciwa
Juniorzy Młodsi – Jakub Mendel
Juniorzy Starsi – Dawid Lizak

Dodatkowe wyróżnienie dla najlepszego zawodnika całej Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski Brzesko otrzymał Kacper Rojkowicz. Młody zawodnik występujący pod okiem trenera Marka Małysy stał się etatowym reprezentantem Kadry Małopolski. Otrzymał również powołanie na Letnią Akademię Młodych Orłów organizowaną przez PZPN. Oprócz tego Kacper zdołał zadebiutować w trampkarzach, w których radził sobie równie dobrze.

Z tego miejsca w imieniu zarządu oraz trenerów pragniemy podziękować rodzicom, którzy przez cały rok wspierali nie tylko swoje pociechy, ale również całą Akademię Piłkarską.