16 lipca 2018

Nowy trener w Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski

Miło nam poinformować, że Kamil Król został nowym trenerem AP CANPACK Okocimski Brzesko. Szkoleniowiec będzie odpowiedzialny za zespół juniorów młodszych, których dotychczas prowadził trener Tomasz Rogóż. Kamil Król został oficjalnie przedstawiony na zakończeniu sezonu, które miało miejsce w ostatnią sobotę na stadionie przy ul. Okocimskiej 34. Wcześniej wraz z trenerem Tomaszem Rogożem wzięli udział w meczu sparingowym, w którym juniorzy starsi oraz juniorzy młodsi mierzyli się z V-ligowym Strażakiem Mokrzyska.

Kamil Król swoją przygodę z piłka nożna rozpoczął w BKS’ie Bochnia, którego jest wychowankiem. Później przyszedł czas na grę w takich klubach jak Strażak Chodenice, MOSiR Bochnia, Błasykawica Proszówki oraz Raba Książnice. Obecnie trener posiada uprawnienia kategorii UEFA A. Jest również przewodniczącym Wydziału Piłkarstwa Młodzieżowego w Bochni. Kamil Król był również asystentem w Akademii Młodych Orłów PZPN w Tarnowie. Na swoim koncie ma odbyte staże w Cracovii Kraków, Puszczy Niepołomice oraz w słowackim MFK Dolny Kubin.

Przed przyjściem do AP CANPACK Okocimski Król trenował kluby seniorskie oraz młodzieżowe. Wśród nich były: Błyskawica Proszówki, Raba Książnice, Akademia Błyskawica, Macierz Lipnica Murowana, Płomień Limanowa oraz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz.

Nowemu trenerowi życzymy wytrwałości oraz samych sukcesów w naszej Akademii Piłkarskiej.