13 czerwca 2018

Zwycięstwo drugiej drużyny młodzików

Rozgrywki w I lidze tarnowskiej młodzików powoli dobiegają końca. W przedostatnim meczu w rundzie AP CANPACK Okocimski Brzesko pewnie pokonał ostatnią w tabeli UKS Westovię 5:0. Bramki dla podopiecznych trenera Marka Małysy zdobył Szymon Kozieł, Wiktor Włodek, Piotr Pitaś oraz Krystian Król. Zwycięstwo pozwoliło zespołowi utrzymać drugą pozycję w tabli mającym w swym dorobku 25 punktów.

Młodziki (I liga tarnowska)
UKS Westovia – AP CANAPCK Okocimski Brzesko 0:5
Bramki: Szymon Kozieł, Wiktor Włodek, Piotra Pitaś, Krystian Król.

Okocimski KS: Kacper Pasula, Mateusz Dziadowiec, Artur Borowiec, Sebastian Wielgosz, Szymon Kozieł, Jakub Gicala, Jakub Okas, Kacper Sowa, Kamil Marecik, Kacper Janusz, Miłosz Chomiak, Wiktor Włodek, Dawid Barnaś, Piotr Pitaś, Kacper Majda, Krystian Król, Kamil Płoński, Brunon turlej.

Marek Małysa (trenera AP CANPACK Okocimski): -„Spotkanie z Westovią uważam za bardzo dobrą lekcję. Chłopcy zrealizowali w 100% założenia taktyczne jakie były ustalone przed meczem. W szatni rozmawialiśmy by ze słabszym przeciwnikiem próbować rozgrywać piłkę. Mieliśmy kilka bardzo fajnych i składnych akcji. Brakowało również trochę dokładności, ale mam nadzieję że kadra, która będzie na obozie w Dębicy popracuje nad tym i będziemy mogli cieszyć się z jeszcze lepszej gry w przyszłym sezonie.

Brakuje nam obecnie zawodników z rocznika 2006. Zachęcamy wszystkich zawodników z okolicznych akademii oraz szkółek, aby spróbowali swoich sił na najwyższym szczeblu rozgrywek jakim jest Małopolska Liga Młodzików. Myślę, że rodzice będą świadomi tego, że tylko gra z najlepszymi drużynami podnosi umiejętności swoich dzieci. Dołączyć do tego trzeba systematyczna pracę jaką prowadzimy w naszej Akademii, która jest niezbędna do uzyskania jak najlepszego poziomu sportowego u młodych adeptów piłki nożnej.”