11 czerwca 2018

Porażka juniorów młodszych

W niedziele rozgrywki ligowe zakończyli juniorzy młodsi, którzy w meczu 14 kolejki mierzyli się z Hutnikiem Kraków. Spotkanie zakończyło się wygraną zespołu z Krakowa, który zwyciężył 3:2. Autorami bramek w tym spotkaniu zostali Sebastian Musiał oraz Mateusz Brzyk dla drużyny AP CANPACK Okocimski, natomiast dla miejscowych do siatki trafiali Jakub BAran, Karol Barnaś oraz Dawid Żakieta.

Zespół trenera Tomasza Rogóża zakończył rozgrywki na bezpiecznym 4 miejscu w tabeli mając na swoim koncie 20 punktów (6 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek). Zwycięzcą rozgrywek został natomiast zespół Dąb Paszkówka, który uzbierał na koncie 28 punktów.

Juniorzy młodsi (Małopolska 2 liga Juniorów Młodszych)
Hutnik Kraków – AP CANPACK Okocimski Brzesko 3:2
Bramki: Jakub Baran, Karol Barnaś, Dawid Żakieta – Sebastian Musiał, Mateusz Brzyk.

Okocimski KS: Mikołaj Uryga – Krzysztof Kornaś, Jakub Olchawa, Jakub Mendel, Konrad Poliszak – Radosław Pietrzyk, Mateusz Brzyk, Bartosz Kotra, Piotr Sobaś – Sebastian Musiał, Kacper Kmiecik oraz Jakub Uryga, Kamil Szkaradek, Bartłomiej Sławek.

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski): -„Uważam, że najbardziej sprawiedliwym wynikiem w tym meczu byłby remis. Zrobiliśmy dzisiaj kilka prostych błędów w obronie, które kosztowały nas utratę trzech bramek. Mieliśmy też swoje klarowne sytuacje, lecz wykorzystaliśmy tylko dwie i jak się na koniec okazało o jedną mniej od przeciwnika.
Podsumowując cały sezon to jestem bardzo zadowolony z drużyny, która cały czas idzie do przodu, robi postępy i przy systematycznym treningu jako zespół powinni grać jeszcze lepiej.
Dziękuje chłopakom za udany sezon, gratuluję utrzymania w lidze małopolskiej i namawiam do dalszej systematycznej pracy dla większości już w juniorach starszych.”