29 maja 2018

Pechowa porażka juniorów młodszych

Bardzo pechowo zakończyło się spotkanie 12. kolejki Małopolskiej 2 Ligi Juniorów Młodszych, w której zespół AP CANPACK Okocimski uległ rówieśnikom Dunajca Nowy Sącz 2:3. Bramka, która zdecydowała o porażce „Piwoszy” padła w doliczonym czasie gry, a jej autorem został Adrian Tymczyszyn. Wcześniej do bramki Mikołaja Urygi trafiali Karol Wontorczyk oraz Kacper Góra. Wynik próbował odwrócić Radosław Pietrzyk, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Obecnie zespół trenera Tomasza Rogóża zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli majac w swym dorobku 17 punktów. Do zakończenia rozgrywek został jeszcze dwie kolejki, w których AP CANPACK Okocimski zmierzy się z MKS Limanovia oraz Hutnikiem Kraków.

Juniorzy młodsi (Małopolska 2 Liga Juniorów Młodszych)
Dunajec Nowy Sącz – AP CANPACK Okocimski Brzesko 3:2
Bramki: Karol Wontorczyk 3, Kacper Góra 55, Adrian Tymczyszyn 80 – Radosław Pietrzyk 26, 64.

Okocimski KS: Mikołaj Uryga – Igor Świerczek, Piotr Sobaś (41’ Kamil Szkaradek), Konrad Poliszak, Radosław Pietrzyk, Jakub Olchawa, Sebastian Musiał (75’ Bartłomiej Sławek), Bartosz Kotra, Krzysztof Kornaś, Mateusz Brzyk.

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski): -„Mecz, który bardzo pechowo zaczęliśmy bo już w 3 minucie przegrywaliśmy 1:0 i  źle się skończył bo straciliśmy bramkę w doliczonym czasie gry, która pozbawiła nas 1 punktu. Z przebiegu meczu napewno nie byliśmy zespołem gorszym i zasłużyliśmy  przynajmniej  na remis. Długimi fragmentami to my byliśmy stroną dominującą, szczególnie po bramce z karnego na 2:2 mieliśmy swoje sytuacje, lecz nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki co się zemściło w końcówce meczu.”