29 maja 2018

Juniorzy starsi samodzielnym liderem

Juniorzy starsi inkasują kolejne ważne trzy punkty pokonując na własnym stadionie rówieśników z Woli Rzędzińskiej 2:0. Autorami bramek w tym spotkaniu został Mateusz Poradowski oraz Mateusz Brzyk. Dzięki wygranej zespół AP CAPACK Okocimski stał się samodzielnym liderem I ligi tarnowskiej, w której zdobył już 60 punktów (20 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażki).

Warto zaznaczyć, że zawodnicy trenera Tomasza Rogóża oprócz pierwszego miejsca w tabeli mają również najlepszy bilans bramkowy, który obecnie wyonsi 92:24.

Juniorzy starsi (I Liga tarnowska)
AP CANPACK Okocimski – Wolania Wola Rzędzińska 2:0
Bramki: Mateusz Poradowski, Mateusz Brzyk.

Okocimski KS: Nikodem Śnieg – Łukasz Zagórowski, Mateusz Węgrzyn (60’ Krzysztof Kornaś), Konrad Poliszak, Łukasz Kołodziej (86’ Bartosz Kotra), Kacper Kmiecik (46’ Sebastian Musiał), Piotr Sobaś (46’ Mateusz Brzyk), Arkadiusz Goryczka (46’ Dawid Lizak), Radosław Pietrzyk (60’ Daniel Kamiński), Jakub Mendel, Mateusz Poradowski.

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski): -„ Dzisiejsze spotkanie było najtrudniejszym meczem w tej rundzie. Drużyna Wolani mocno się nam postawiła, dobrze się bronili i szukali swoich szans w szybkim ataku. My staraliśmy się  długo utrzymywać przy piłce i cierpliwie grać w ataku pozycyjnym, co nie zawsze nam wychodziło. Dopiero w drugiej połowie po ponad godzinie gry udało się zdobyć bramkę po zdobyciu której grało się nam swobodniej efektem czego była kolejna bramka. Gratulacje dla drużyny za kolejne 3 punkty, teraz skupiamy się na najważniejszym meczu w sezonu, już w najbliższą sobotę z spotkamy się z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska.”