5 kwietnia 2018

Porażka drugiej drużyny młodzików

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

We wtorek swoje zmagania rozpoczęli również młodziki występujący w I lidze tarnowskiej. Podopieczni trenera Marka Małysy w swoim pierwszym meczu zmierzyli się na wyjeździe z MOSiR-em Bochnia. Lepsi okazali się zawodnicy miasta soli. Jedyną bramkę dla „Piwoszy” zdobył Kamil Płoński, który jednocześnie dał prowadzenie drużynie z Brzeska. Niestety korzystnego wyniku nie udało się utrzymać do końca spotkania i ostatecznie to miejscowi zwyciężyli 3:1.

Młodziki (I liga tarnowska)
MOSiR Bochnia – AP CANPACK Okocimski Brzesko 3:1
Bramka dla Okocimski: Kamil Płoński.

Okocimski KS: Kacper Pasula, Kamil Marecik, Kacper Majda, Mateusz Dziadowiec, Kacper Sowa, Szymon Kozieł, Sebastian Wielgosz, Miłosz Chomiak, Brunon Turlej oraz Kacper Janusz, Kamil Płoński, Bartosz Babicz, Mateusz Mendelewski, Kacper Pabijan, Jakub Gicala.

Marek Małysy (trener AP CANPACK Okocimski): -” Szkoda straconych punktów bo do 40 minuty nasz gra układała się po naszej myśli. Realizowaliśmy założenia, które postawiliśmy sobie przed spotkaniem. Niestety po strzelonej przez nas bramce na 1:0 wszystko jakby prysło. Może zawodnicy zbytnio uwierzyli w to, że ten mecz układa się po naszej myśli i trzy punkty mają już zapewnione.

Później przytrafiło się nam kilka błędów w obronie przez co straciliśmy szybko dwie bramki. Po straceniu prowadzenia, rywal kontrolował końcówkę spotkania. My jeszcze próbowaliśmy ratować wynik na 2:2, lecz zostaliśmy skontrowani i złe ustawienie w strefie obronnej spowodowało, że straciliśmy kolejna bramkę.

Jest to pierwsze spotkanie tych chłopków, postaramy się wyciągnąć wnioski i odbudować się na boisku w kolejnym meczu.”