4 kwietnia 2018

Młodziki zwyciężają z AS Progres Kraków

Drugie zwycięstwo w Małopolskiej Lidze Młodzików odnieśli zawodnicy trenera Marka Małysy, którzy pokonali na własnym boisku ekipę Progresu Kraków 2:0. Bramki dla „biało-zielonych” zdobył dwukrotnie Szymon Mida. Młodzi „Piwosze” po dwóch kolejkach mają na swoim koncie 6 punktów co pozwala im na zajęcie drugiego miejsca w tabeli.

Młodziki (Małopolska 1 Liga Młodzików)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – AS Progres Kraków 2:0
Bramki: Szymon Mida x2.

Okocimski KS: Jakub Lipka,  Jakub Ciuruś, Patryk Jawień, Marcel Kubala, Dawid Lis, Szymon Mida, Igor Uryga, Michał Siudut, Kacper Rojkowicz oraz Konrad Augustyn Wiktor Włodek, Piotr Pitaś, Mikołaj Jędrzejczyk, Dawid Poliszak, Dawid Barnaś.

Marek Małysa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Miło było patrzeć na chłopaków, którzy walczą, są zaangażowani i skoncentrowani na grze. Sam wynik uważam za jak najbardziej zasłużony. Wygraliśmy mecz po walce oraz po ładnych i składnych akcjach całego zespołu. Miło zaskoczył również strzelec bramek Szymon Mida, dla którego były to bardzo ważne trafienia i z pewnością może być z nich zadowolony.

Słowa uznania również dla całej drużyny, która walczyła i uwierzyła w swoje możliwości. Po raz kolejny chłopcy zostawiają dużo zdrowia na boisku by ich mecz mógł wyglądać jak najlepiej. Wydaje mi się, że ta liga może być dobrym przygotowaniem do dalszej kariery tych zawodników. Oby jak najlepiej spożytkowali tą grę z tymi najlepszymi drużynami.