Akademia: Turniejowo w Bochni
Drużyna AP CANPACK Okocimski z rocznika 2009 wystąpiła w Turnieju Halowym w Bochni. W rozgrywkach organizowanych przez ABC Futbolu wystąpiło 6 drużyn, które rozegrały mecze między sobą. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce notując 3 wygrane, remis oraz porażkę. Zwyciężył Fair Play, który odniósł komplet punktów. Wyniki spotkań: AP CANPACK Okocimski – PUSZCZA II NIEPOŁOMICE 6-0 … Czytaj dalej Akademia: Turniejowo w Bochni