16 stycznia 2022

Ziomki Rzeszów zwycięzcą turnieju rocznika 2013

W sobotę odbył się kolejny turniej w ramach V edycji CANPACK Okocimski CUP, gdzie do rywalizacji przystąpili zawodnicy z rocznika 2013. W zawodach udział wzięło 8 zespołów takich jak: Stal Mielec Ziomki Rzeszów KS Rzuchowa, ABC Futbolu Bochnia UKS Pleśna oraz trzy zespoły AP CANPACK Okocimski Brzesko. W ostatniej chwili z turnieju wycofała się drużyna UKS Jasło, a jej miejsce zajęła właśnie trzecia drużyna gospodarzy. Sobotnie rozgrywki zwyciężyła ekipa z Rzeszowa, która w meczu finałowym pokonała pierwszy zespół AP CANPACK Okocimski Brzesko.

Po zakończeniu rozgrywek zostały rozdane dyplomy oraz medale dla wszystkich uczestników sobotniego turnieju. Natomiast dla pierwszych trzech zespołów przewidziano dodatkowe puchary, które wręczyli: wiceprezes ds organizacyjnych Elżbieta Rysak oraz koordynator Sebastian Klimczyk.

Nie zabrakło również wyróżnień indywidualnych. Statuetka dla najlepszego strzelca powędrowała w ręce Filipa Piątka z AP CANPACK Okocimski Brzesko. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Dominik Kowal z Ziomki Rzeszów, a statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał z kolei Kamil Bździkot ze Stali Mielec.

Podczas turnieju nie zabrakło dobrej zabawy oraz uśmiechów, które towarzyszyły zawodnikom do samego końca rozgrywek. Ponadto zawodnicy mimo młodego wieku zaoferowali sporo piłkarskich emocji. Nie zabrakło również ładnych akcji po których padały bramki, zagrań indywidualnych oraz interwencji bramkarskich. Wszystko to spowodowało, że sobotnie rozgrywki stały na bardzo dobrym poziomie i każdy z uczestników na pewno był zadowolony z ich przebiegu.

Tabela końcowa:
1. Ziomki Rzeszów
2. AP CANPACK Okocimski Brzesko I
3. Stal Mielec
4. AP CANPACK Okocimski Brzesko III
5. AP CANPACK Okocimski Brzesko II
6. KS Rzuchowa
7. ABC Futbolu Bochnia
8. UKS Pleśna

Galeria zdjęć z sobotniego turnieju znajduje się pod tym linkiem.