11 stycznia 2022

Futsal: Awans U17 do III fazy eliminacji MMP

W miniony weekend na hali sportowej przy ul. Misiągiewicza 10 w Przeworsku zespół trenera Tomasza Rogóża wziął udział w II fazie eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U17. Zespół z Brzeska do rywalizacji staną z takimi zespołami jak ZKS Unia Tarnów, Futsal Team Przeworsk, SMS JKS Jarosław oraz Heiro Rzeszów. Ostatecznie „biało-zieloni” zakończyli zmagania na pierwszym miejscu notując komplet zwycięstw. Zespół może również pochwalić się bardzo dobrym bilansem bramkowym, który wynosił 18:3.

Dzięki zwycięstwu w sobotnim turnieju zespół awansował do III fazy eliminacji MMP, który będzie jednocześnie ostatni etapem przed rundą finałową. Na tym etapie rozgrywek kluby zostaną podzielone na 7 grup eliminacyjnych, z których do turnieju finałowego awans uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup.

Spotkania w ramach III fazy rozegrane zostaną w Brzesku, a rywalami AP CANPACK Okocimskiego będą: Rekord II Bielsko-Biała, APPN Stal Mielec oraz Futsal Team Przeworsk. Rozgrywki zaplanowano na na 22-23 stycznia 2022 roku.

Faza II gr. 7
Tabela:
1. AP CANPACK Okocimski Brzesko 12 pkt
2. ZKS Unia Tarnów 6 pkt
3. Futsal Team Przeworsk 6 pkt
4. SMS JKS Jarosław 6 pkt
5. Heiro Rzeszów 0 pkt

Wyniki spotkań AP CANPACK Okocimski Brzesko:
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Futsal Team Przeworsk 5:2
ZKS Unia Tarnów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:5
SMS JKS Jarosław – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:4
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Heiro Rzeszów 4:1