5 grudnia 2021

Akademia: Dwa spotkania orlików 2011

W sobotę drużyna Orlików Starszych 2011 gościła na obiekcie Kolejarza Prokocim/Kraków. Podopieczni trenera Arkadiusza Śliwy rozegrali dwa mecze, gdzie oprócz gospodarzy zmierzyli się również z Orlikiem Dębno. Spotkania  trwały  po 40 minut.

Arkadiusz Śliwa (trener AP CANPACK Okocimski): -,,Cieszę się że mogliśmy dziś pograć z dobrymi przeciwnikami. Przez ostatnie dwa tygodnie było trochę problemów z trenowaniem bo dużo chłopców było na kwarantannie. Jedni siedzieli w domu inni trenowali, a w następnym tygodniu na odwrót. Na szczęście dziś bez żadnych przeszkód mogliśmy pograć na fajnym obiekcie w Krakowie. Widać było u moich zawodników duże zaangażowanie i dużo chęci do gry. Mam nadzieję, że my też w końcu w Brzesku doczekamy się takiego boiska pod balonem.
Dziękuję gospodarzom za zaproszenie. W następną sobotę jak pogoda pozwoli to mamy zaplanowany mecz kontrolny z Krakusem Nowa Huta.

Kadra: Kacper Guzik, Seweryn Sowa, Alex Szarliński, Olek Rogóż, Krzysztof Drużkowski, Arkadiusz Latocha, Hubert Śliwa, Olgierd Brzyk, Kacper Ciuruś Olek Lechowicz, Karol Polek, Hubert Górka.