27 października 2021

Akademia: Trampkarze z trzema punktami

We wtorek 26 października zespół prowadzony przez trenera Mateusza Wawrykę rozegrał swój zaległy mecz 11. kolejki, w którym zmierzył się z AP Respect Szalowa. Spotkanie to zakończyło się pewną wygraną AP CANPACK Okocimski, który pokonał rywali wynikiem 6:0. Strzelcami bramek w meczu zostali: Kacper Gut oraz Arkadiusz Zuzia, którzy dwukrotnie wpisali się na listę strzelców. Ponadto do bramki trafiali: Patryk Rabiasz oraz Kacper Maciejasz.

Dzięki wygranej zespół z Brzeska awansował na drugie miejsce w tabeli, tracąc do lidera z Limanowej zaledwie trzy punkty. Do końca rundy jesiennej zespół ma do rozegrania jeszcze dwa spotkania, w których zmierzy się z Unią II Tarnów oraz Fundacją Górnik Tarnów.

Trampkarze (Małopolska II Liga Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – AP Respect Szalowa 6:0
Bramki: Kacper Gut x2, Arkadiusz Zuzia x2, Patryk Rabiasz, Kacper Maciejasz.

Okocimski KS: Franciszek Paździoch – Brunon Turlej, Patryk Rabiasz, Tomasz Mleczko, Adrian Piekarz, Kacper Gut, Filip Bober, Nikodem Mgłosiek, Igor Martyna, Arkadiusz Zuzia, Piotr Kmiecik oraz Błażej Zaleński, Dominik Szczygiełek, Karol Pajor, Jakub Okas, Szymon Kliś, Kacper Maciejasz, Kamil Orzeł.