5 października 2021

Akademia: Wysoka wygrana młodzików 2010

W niedzielę 3 października kolejny mecz rozegrał zespół Młodzików 2010 w Małopolskiej Lidze Młodzików Młodszych. Drużyna prowadzona przez Trenera Michała Kuliga wygrała na wyjeździe z AP Wierzchosławice 14:0. Dobrą skutecznością wykazał się Filip Mucha który zdobył aż 7 bramek. Ponadto do bramki trafiali także: Bartosz Pabian, Bartłomiej Francuz, Kamil Kościółek, Jakub Rydz, Dominik Dudek oraz dwukrotnie Beniamin Pabian.

Młodzi zawodnicy Okocimskiego w 8 meczach znajdują się na 6 miejscu mając 16 punktów na koncie, a bilans bramkowy to 33:14. Kolejny mecz zawodnicy rozegrają w sobotę 9 października z Wisłą Kraków.

Małopolska Liga Młodzików Młodszych:
AP Wierzchosławice – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:14 (0:6)
Bramki: Filip Mucha 7, Beniamin Pabian 2, Bartosz Pabian, Bartłomiej Francuz, Kamil Kościółek, Jakub Rydz, Dominik Dudek.

Okocimski KS: Antoni Kuciel – Szymon Gałek, Bartłomiej Francuz, Beniamin Pabian, Aleksander Małysa, Adam Machowski, Kacper Zelek, Wiktor Pilch, Filip Mucha oraz Filip Jacek, Piotr Gryga, Igor Mizera, Kamil Kościółek, Dominik Dudek, Jakub Rydz, Bartosz Pabian, Wiktor Szostak, Hubert Kargul.

Michał Kulig (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Dobry mecz w naszym wykonaniu. Pełna kontrola przez cały spotkanie i dobra skuteczność pod bramką przeciwnika. Jedyne o co można mieć pretensję do chłopaków to jeszcze za mało wykorzystywaliśmy szerokość boiska w ataku. Zagraliśmy w tym meczu szeroką kadrą. Każdy z chłopców dostał po 30 minut. Zbieramy doświadczenie w grze z przeciwnikiem. Cieszę się również, że kolejni chłopcy strzelają bramki w tym sezonie.”