16 lipca 2021

Juniorzy starsi lepsi od Orła Lewniowa

W piątkowe popołudnie w ramach rundy przedwstępnej Pucharu Polski Podokręgu Brzeskiego juniorzy starsi podejmowali na własnym terenie Orła Lewniowa. Spotkanie to zakończyło się pewną wygraną podopiecznych trenera Kamila Króla, którzy zwyciężyli 3:0. Strzelcami bramek w tym meczu zostali: Dominik Grochot oraz Dawid Kurek. Na listę strzelców wpisał się również zawodnik gości, który zanotował trafienie samobójcze.

Piątkowe spotkanie w pełni kontrolowali podopieczni trenera Kamila Króla, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce przez co częściej gości pod bramką rywala. Niestety sytuację, które stworzyli sobie zawodnicy z Brzeska nie przełożyły się na kolejne gole, a tych powinno być zdecydowanie więcej. Swoje okazję mieli również przyjezdni, jednak nie zdołali ich zamienić na zdobycz bramkową. W kolejnej rundzie zespół AP CANPACK Okocimski zmierzy się z pierwszą drużyną Jadowniczanki Jadowniki.

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski): -„Był to nasz pierwszy mecz w przygotowaniach do nowego sezonu. Myślę, że jako zespół pokazaliśmy się z niezłej strony. Popełnialiśmy kilka błędów, ale rywal ich nie wykorzystał. Wiemy nad czym musimy popracować na obozie by poprawić naszą grę. Jutro gramy kolejny mecz z Cracovia, a w niedzielę wyjeżdżamy na obóz do Dębicy.”

Puchar Polski (rundy przedwstępnej)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Orzeł Lewniowa 3:0
Bramki: Grochot, Kurek, trafienie samobójcze.

Okocimski KS: Martyka, Smulski, Guzek, Curyło, Gawor, Okas, Boroń, Grochot, Bielak, Kurek Kotarba, oraz Augustyn, Klimek

Orzeł: Dawid Bereta – Kornel Adamik, Piotr Chudoba, Łukasz Żak, Jakub Gagatek, Kamil Konstanty, Jakub Zelek, Rafał Chudoba, Dawid Cecuga, Łukasz Gawęcki, Jakub Maciaś.