14 marca 2021

Juniorzy starsi lepsi od Sokoła Maszkienice

W niedzielne popołudnie juniorzy starsi rozegrali ostatni mecz kontrolny przed startem rundy rewanżowej sezonu 2020/2021. podopieczni trenera Kamila Króla udali się do Maszkienic by tam zmierzyć się z miejscowym Sokołem. Spotkanie zakończyło się wygraną „biało-zielonych” 3:2, a do bramki rywala trafiali: Damian Boroń, Raul Kotarba oraz Jakub Cisoń. 

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dość słaba.  Wkradło się dużo nie dokładności, dużo strat przy wyprowadzaniu piłki. Widać, że nie przestawiliśmy się na naturalne duże boisko. Druga połowa to już zupełnie inna drużyna gdzie poprawiliśmy grę jeden na jeden i zaczęliśmy stwarzać sytuacje. Wynik był sprawą drugorzędną, ale cieszy dobra reakcja chłopców na boisku. Musimy wystrzegać się prostych błędów bo prezentujemy rywalowi dwie bramki. Za tydzień zaczynamy pierwszy mecz ligowy na wyjeździe, wierze, że mój zespół zrobi wszystko żeby wygrać i grać na dobrym poziomie.”

Sokół Maszkienice – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:3
Bramki: Kijas, Tomczyk – Damian Boroń, Raul Kotarba, Jakub Cisoń.

Sokół: Rataj –Węgrzyn, Kijas, Kozieł, Polanek, Kupiec, Kotra, Hebda, Tomczyk, Gejza, Buch grali także: Curyło, Tryka, Rysak

Okocimski KS: Jan Larysz, Igor Świerczek, Bartosz Guzek, Szymon Niedzwiecki, Karol Płacheta, Damian Boroń, Oliwier Polek, Paweł Borowiec, Jakub Cisoń, Antek Musiał, Dawid Kurek oraz Bartłomiej Martyka, Patryk Gawor, Testowany 1, Krystian Bielak, Dominik Grochot, Jakub Konstanty, Raul Kotarba, Kacper Gumularz.

źródło: własne/facebook.com/sokolmaszkienice