24 listopada 2020

Akademia: Trzech zawodników na testach w Garbarni Kraków!

Miło nam poinformować, że dobra postawa zawodników AP CANPACK Okocimski Brzesko jest co raz bardziej doceniana przez środowisko piłkarskie. Młodzi zawodnicy nie tylko regularnie występują w drużynie seniorów, ale również reprezentują Kadrę Małopolski.  Tym razem dobra postawa na boisku została zauważona przez drugoligową Garbarnię Kraków, która zaprosiła na testy trzech zawodników Naszej Akademii.

 

Wśród wyróżnionych znaleźli się: Bartłomiej Mochel, który jest podstawowym zawodnikiem zespołu seniorów, Kacper Ciuruś, który również rozgrywa swoje mecze na szczeblu czwartoligowym oraz Bartosz Guzek, który na co dzień występuje w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych. Testy potrwają do końca tygodnia.

Bardzo cieszymy się, że nasi zwodnicy są dostrzegani przez drużyny z wyższych lig, które umożliwiają im sprawdzenie swoich umiejętności na tle doświadczonych zawodników. Zaznaczamy również, że to nie pierwsze takie zaproszenie na testy. Nasi zawodnicy cały czas są monitorowani przez skautów z całej Polski, którzy bacznie przyglądają się rozwojowi naszym zawodnikom.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia treningów z AP CANPACK Okocimski Brzesko. Nasza Akademia daje możliwość rozwoju oraz gry z najlepszymi zespołami z Małopolski. Zapraszamy!