1 listopada 2020

Akademia: Zacięty mecz juniorów starszych

W sobotę juniorzy starsi zmierzyli się z liderem rozgrywek Sandecją Nowy Sącz. Zawodnicy trenera Kamila Króla, mimo porażki 3:4 pokazali się z bardzo dobrej strony. Dobrą grę naszej drużyny dostrzegli również gospodarze, którzy chwalili zawodników po końcowym gwizdku. Strzelcami bramek dla „biało-zielonych” zostali: dwukrotnie Kacper Ciuruś oraz Hubert Smulski.

Juniorzy starsi (Małopolska 1 Liga Juniorów Starszych)
Sandecja Nowy Sącz – Canpack Okocimski Brzesko 4:3(3:1)
Bramki: Kacper Ciuruś x2, Hubert Smulski.

Okocimski KS: Jan Larysz, Bartosz Guzek, Hubert Smulski, Szymon Niedzwiecki, Karol Płacheta, Bartłomiej Mochel, Damian Boroń, Mateusz Cięciwa, Dominik Grochot, Paweł Borowiec, Dawid Kurek oraz Kacper Ciuruś, Oliwier Okas, Krystian Bielak, Antoni Musiał, Patryk Gawor, Raul Kotarba,

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Brawa należą się naszemu zespołowi za dobry mecz, brakło czasami chłodnej głowy, ale widać postępy jakie drużyna robi z każdym meczem. Brakło kilku zawodników, ale pokazaliśmy jaki drzemie potencjał w tych chłopcach.

Oczywiście nie byliśmy stroną dominującą, ale momentami nie pozwalaliśmy wysokim presingiem na zbyt wiele gospodarzom. Chłopcy mogą już odczuwać zmęczenie rundą bo grają i w seniorach i juniorach młodszych. Cieszą pochwały od gospodarzy, że gramy niezłą piłkę i robimy spore postępy. Nasi zawodnicy coraz lepiej rozumieją grę. Został nam ostatni mecz z viceliderem i będziemy się skupiać na rundzie rewanżowej.”