18 października 2020

Akademia: Juniorzy młodsi lepsi od lidera!

Juniorzy młodsi nie zwalniają tempa odnosząc w niedziele kolejna bardzo ważne zwycięstwo. Tym razem podopiecznie trenera Arkadiusza Śliwy odprawili z kwitkiem niepokonanego do tej pory lidera rozgrywek Podhale Nowy Targ wygrywając 2:1. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli Dawid Poliszak oraz Kacper Ciuruś. Obecnie zespół AP CANPACK Okocimski znajduje się na drugim miejscu tracą do lidera 5 punktów.

Warto dodać, że do tej pory Podhale Nowy Targ jest nie tylko ligowym liderem, ale również zespołem, który może pochwalić się najmniejszą ilością straconych goli, których ma na swoim koncie zaledwie trzy, przy aż 40 strzelonych bramkach.

Arkadiusz Śliwa (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -” Zagraliśmy dziś bardzo mądrze. Uczulałem moją drużynę, że jak nie będziemy mocno skoncentrowani i realizowali planu jaki mieliśmy na ten mecz to będzie ciężko o korzystny wynik. Od początku dobrze weszliśmy w mecz. Wszyscy zawodnicy byli mocno zaangażowani w grę. Widać było radość z gry. Nie pozwoliliśmy przeciwnikom na wiele. Graliśmy agresywnie byliśmy blisko przeciwnika. Dzięki temu mieliśmy kilka sytuacji, po których powinniśmy strzelić bramki. A trafialiśmy w słupek i poprzeczkę.

Gratuluję mojej drużynie przede wszystkim gry do końca bo bramkę na 2-1 zdobyliśmy w doliczonym czasie gry. Było to jak najbardziej zasłużone nasze zwycięstwo. Trzeba zaznaczyć że nasz przeciwnik do tej pory wygrał wszystkie mecze i stracił tylko 1 bramkę. Tym bardziej należy się moim zawodnikom szacunek!”

Juniorzy młodsi (Małopolska II Liga Juniorów Młodszych)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – NKP Podhale Nowy Targ 2:1
Bramki dla OKS: Dawid Poliszak, Kacper Ciuruś.

Okocimski KS: Iwo Cichostępski – Igor Uryga, Patryk Jawień, Radosław Curyło, Hubert Smulski – Piotr Pitaś, Michał Siudut – Kacper Ciuruś, Dawid Poliszak, Oliwier Okas – Wiktor Włodek oraz Tomasz Stokłosa, Karol Kliś, Kacper Majda, Marcel Kubala, Sebastian Pasek.