6 września 2020

Akademia: Juniorzy młodsi remisują z Górnikiem Wieliczka

Do końca spotkania trwały emocję juniorów młodszych, którzy udali się do Wieliczki by rywalizować z miejscowym Górnikiem. Spotkanie to zakończyło się podziałem punktów, a decydujące gole padły w doliczonym czasie gry. Autorami bramek w tym meczu zostali: Przemysław Jamrozy oraz Dawid Poliszak, którzy zanotowali po dwa trafienia. Obecnie podopieczni trenera Arkadiusza Śliwy plasują się na 4 miejscu w tabeli.

Wynik spotkanie rozstrzygnął się dopiero po 90 minucie meczu. Do tej pory stan rywalizacji widniał 1:1. W 91 minucie na prowadzenie miejscowych wyprowadził wspomniany Przemysław Jamrozy. Młodzi zawodnicy z Brzeska walczyli do końca o choćby jeden punktów. Wówczas w 93 minucie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Dawid Poliszak, który jednocześnie ustalił wynik spotkania.

Juniorzy młodsi (Małopolska 2 Liga Juniorów Młodszych)
Górnik Wieliczka – AP CANPACk Okocimski Brzesko 2:2
Bramki: Przemysław Jamrozy x2 – Dawid Poliszak x2.

Okocimski KS: Krystian Bielak (68′ Sebastian Pasek), Wiktor Włodek, Igor Uryga, Tomasz Stokłosa, Hubert Smulski, Michał Siudut (76′ Kamil Hebda), Dawid Poliszak, Piotr Pitaś, Oliwier Okas, Marcel Kubala (63′ Karol Kliś), Patryk Jawień.