30 sierpnia 2020

Pożegnanie wakacji na sportowo z AP CANPACK Okocimski

Ostatnie dwa tygodnie wakacji to dla Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski Brzesko czas wypełniony szeregiem różnorakich zajęć sportowych. Zajęcia przeprowadzone zostały nie tylko dla najmłodszych adeptów piłki nożnej, ale również dla wszystkich dzieci chętnych do aktywnego i intensywnego pożegnania wakacji.

Zorganizowane spotkania odbywały się na obiektach klubowych oraz obiektach Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Podczas spotkań nie brakowało zabawy z piłką nożną podczas, której dzieci rozwijały swoje umiejętności sportowe i ruchowe. Radość i zaangażowanie dzieci była ogromna. Uczestnicy mieli także możliwość gry w kręgle oraz koszykówkę, która cieszyła się również dużym zainteresowaniem.

W czasie zabawy, rozgrywek i spotkań dzieci były pod opieką wykwalifikowanych trenerów naszej Akademii, którzy każdego dnia, pełni zaangażowania, urozmaicali zabawy dzieciom. W czasie sportowych spotkań, każdy uczestnik mógł wzmocnić swoje siły pysznymi, zdrowymi kanapkami, drożdżówkami oraz wodą mineralną. Na pamiątkę uczestnictwa w „Pożegnaniu wakacji z CANPACK Okocimski Brzesko” wszyscy otrzymali okolicznościowe smyczki do kluczy oraz bidony filtrujące wodę, których zaletą jest między innymi ochrona środowiska. Bidony, to ekologiczne rozwiązanie pozwalające ograniczyć liczbę produkowanych plastikowych odpadów.

W ostatnim dniu na stadionie głównym przy ul. Okocimskiej na dzieci czekało całe mnóstwo atrakcji. Odbyły się zawody sportowe z nagrodami, które przygotował i przekazał Powiat Brzeski. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania dla Firmy CANPACK oraz Pana Starosty Andrzeja Potępy. Atrakcje jakie czekały w tym dniu na najmłodszych to między innymi: dmuchana zjeżdżalnia wielki traktorek, wata cukrowa, popcorn, malowanie twarzy, puszczanie baniek. Sportowe zmagania urozmaicały Panie animatorki, które przygotowały zabawy i wiele atrakcji dla dzieci. Na koniec spotkania wszyscy zostali obdarowani pysznymi lodami oraz opaskami odblaskowymi, które z pewnością przydadzą się przed zbliżającą się jesienią.

Bardzo nam miło, że „sportowe pożegnanie wakacji z AP CANPACK Okocimski Brzesko” cieszyło się tak dużym zainteresowaniem. Dopisywała pogoda, a na twarzach dzieci widać było radość, uśmiech oraz zadowolenie z faktu w jaki sposób mogą spędzić swoje ostatnie dni wakacji. Miejmy nadzieję, że taka forma pożegnania wakacji na stałe wpisze się w kalendarz AP CANPACK Okocimski, a frekwencja będzie jeszcze większą. Chcielibyśmy podziękować wszystkim trenerom oraz trenerkom, którzy poświęcili swój czas oraz pełni zaangażowania organizowali zabawy i zajęcia uczestnikom. Podziękowania należą się również wszystkim rodzicom oraz osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się w pomoc przy organizacji imprezy. Najważniejsze podziękowania kierujemy w stronę tych najmłodszych, bez których to wszystko by się nie odbyło. Do zobaczenia za rok, ale wcześniej do zobaczenia na treningach oraz meczach AP CANPACK Okocimski Brzesko.” – podsumowuje dyrektor Akademii Marcin Jurkiewicz.

Biało-zielona rodzina zawsze razem!