13 czerwca 2020

Akademia: Juniorzy młodsi lepsi od Limanovii

W sobotę swój pierwszy mecz kontrolny rozegrali juniorzy młodsi, którzy udali się do Limanowej by sprawdzić się z miejscową Limanovią. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną podopiecznych trenera Arkadiusza Śliwy 2:1. Strzelcami bramek zostali: Pasek oraz Jędrzejczyk. Spotkanie rozegrano w formie 3×30 minut. W najbliższą środę zespół

zmierzą się z rówiesnikami z BKS Bochnia.

MKS Limanovia Limanowa – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:2
Bramki dla OKS: Pasek 42, Jędrzejczyk 69.

1 połowa: Janusz – Uryga. Jawień. Curyło. Matug – Pitaś. Siudut – Poliszak. Hebda. Kubala – Włodek

2 połowa: Augustyn – Kliś. Biliński. Curyło . Majda – Pitaś. Polanek– Jędrzejczyk. Poliszak. Pasek – Chomiak

3 połowa: Cichostępski – Mendelowski. Jawień (15min. Biliński). Uryga (Curyło). Polanek (15min. Majda) – Pitaś (15min. Kliś). Siudut – Kubala. Jędrzejczyk. Matug(15min. Pasek) – Marecik.

Arkadiusz Śliwa (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Początek w wykonaniu naszej drużyny był nerwowy widać było dłuższą przerwę w graniu co przełożyło się na dużo niedokładności. W początkowej fazie meczu mieliśmy trochę szczęścia, że nie straciliśmy bramki. Dopiero po 15 – 20 minutach zaczęliśmy coś grać i mecz się bardziej wyrównał. Mimo upalnej pogody tempo gry było dobre i można się cieszyć nie tyle że wygraliśmy ale z tego że w końcu wracamy do normalności i zaczęliśmy rywalizować z innymi drużynami.”