16 lutego 2020

Akademia: Juniorzy młodsi remisują z Puszczą Niepołomice

W niedziele 16 lutego na boisku Hutnika Kraków podopieczni trenera Łukasza Kuliga rozegrali spotkanie kontorlne z rówiesnikami Puszczy Niepołomice, które zakończyło się wynikiem 1:1. Jedynego gola dla zespołu z Brzeska zdobył Kurek, który wpisał się na listę strzelców w 15 minucie.

„Pierwsze 30 minut w naszym wykonaniu było bardzo dobre. Uważam, że dominowaliśmy nad przeciwnikiem w każdym aspekcie gry i stworzyliśmy dużo więcej sytuacji bramkowych. Niestety, wraz z upływem czasu, wyglądaliśmy coraz gorzej fizycznie, co jest dla mnie sygnałem, nad czym musimy jeszcze mocno popracować. Do ligi pozostało jeszcze miesiąc, trenujemy 4 razy w tygodniu i w weekendy rozgrywamy sparingi. Zrobimy wszystko, żeby w pełni wykorzystać ten czas i dobrze przygotować się do rozgrywek” – podsumowuje szkoleniowiec Łukasz Kulig.

Mecz sparingowy
Puszcza Niepołomice – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:1
Bramka dla OKS: Dawid Kurek.

Okocimski KS: Testowany – Bartosz Guzek, Radosław Curyło, Hubert Smulski, Raul Kotarba – Mateusz Cięciwa, Kamil Hebda, Bartłomiej Mochel, Damian Boroń, Kacper Ciuruś – Dawid Kurek oraz Konrad Augustyn, Krystian Bielak, Natan Toroń, Jakub Konstanty, Patryk Matug, Kacper Gumularz, Jakub Żurawski, Oliwier Okas, Jakub Bryl.