12 lutego 2020

Akademia: Skrzaty na turnieju w Skrzyszowie

W weekend skrzaty AP CANPACK Okocimski Brzesko uczestniczyły w Turnieju o nazwie „Festiwal Piłkarski Skrzatów” którego gospodarzem była drużyna LUKS Skrzyszów.

Rozgrywki podzielone były na dwie części, fazę grupową oraz Ligę Mistrzów i Ligę Europy. W fazie grupowej drużyna rozegrała cztery spotkań rywalizując z takimi zespołami jak: Stal Mielec, Glinik Gorlice, AP Wierzchosławice oraz Perła Brzostek. Po zajęciu pierwszego miejsca w grupie skrzaty awansowały do Ligi Mistrzów, w której rozegrały trzy spotkania: z Łęgovia Łęg Tarnowski, Westovia Tarnów oraz Diament Jodłowa. Turniej stał na dobrym poziomie. Klasyfikacja końcowa nie była prowadzona.

Wyniki grupowe:
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Perła Brzostek 12:0
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Glinik Gorlice 5:3
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Stal Mielec 2:2
AP CANPACK Okocimski Brzesko – AP Wierzchosławice 5:0

Wyniki Ligi Mistrzów:
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Łęgovia Łęg Tarnowski 3:2
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Westovia Tarnów 7:1
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Diament Jodłowa 2:3

Kadra: Igor Szymczyk, Mikołaj Szpil, Jakub Drużkowski, Jakub Stróżak,Filip Piątek.

W sobotę podopieczni trenera Konrada Kołodzieja uczestniczyły również w ostatniej rundzie Halowej Ligi Skrzatów. Zawodnicy Akademii rozegrali 5 spotkań mierząc się z takimi zespołami jak: UKS Orlik Dębno, AP Champions, Sokole Orliki Borzęcin, Olimpijczyk Szczurowa oraz Jastrząb Łoniowa. Była to runda finałowa, w której każdy zawodnik nagrodzony został pamiątkowym medalem.

Kadra: Adrian Ropek, Kacper Czuban, Wiktor Michałek, Franciszek Janur, Iwo Kasperski, Aleksander Żurek, Szymon Dobrogowski, Kamil Dzieński.