15 grudnia 2019

Futsal: 4 miejsce AP CANPACK Okocimski w kategorii U14

W sobotę 14 grudnia w Cmolas rozegrane zostały eliminację do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu w kategorii U14. W turnieju oprócz AP CANPACK Okocimski Brzesko udział wzięły Sobek Kraków, Piłkarskie Nadzieje Mielec, Termalica Bruk-Bet Nieciecza oraz SMS Solne Miasto Wieliczka. Ostatecznie rozgrywki zwyciężyła drużyna z Krakowa, natomiast podopieczni trenera Radosława Jacka znaleźli się na miejscu 4.

Radosław Jacek(trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Duży niedosyt pozostał nam po tych eliminacjach. Niestety awans do finałów na własne życzenie przegraliśmy ostatnim meczem, w którym potrzebowaliśmy zdobyć minimum 1 punkt. Ogólnie poziom był bardzo wyrównany, a o awansie zdecydowała małą tabela, w której to mieliśmy najgorszy stosunek bramek. Dziękuję zawodnikom za fajne emocje, a doświadczenie które zdobyli na pewno zaprocentuje w przyszłości.”

Kadra: Kacper Janusz, Karol Dzień, Piotr Pitaś, Jakub Bednarek, Szymon Mida, Dawid Poliszak, Patryk Jawień, Michał Siudut, Marcel Kubala, Mikołaj Jędrzejczyk, Karol Kliś, Kacper Majda, Jakub Uryga, Krystian Król.

Wyniki spotkań:
Termalica Bruk-Bet Nieciecza – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:1
Bramka: Pitaś.

Sobek Kraków – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:1
Bramka: Dawid Poliszak.

SMS Solne Miasto Wieliczka – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:3
Bramki: Jakub Bednarek, Dawid Poliszak, Michał Siudut.

Piłkarskie Nadzieje Mielec – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:0

Tabela:
1. Sobek Kraków 4 9 12-7
2. Piłkarskie Nadzieje Mielec 4 6 9-10
3. Termalika Bruk-Bet Nieciecza 4 6 10-10
4. Okocimski Brzesko 4 6 5-5
5. SMS Solne Miasto Wieliczka 4 3 5-9