2 września 2019

Akademia: Trampkarze przełamali czarną serię

Po trzech porażkach z rzędu przyszedł czas na zdobycie trzech punktów przez podopiecznych trenera Radosława Jacka. Zawodnicy przełamali czarną serię i w meczu z Unią Oświęcim zwyciężyli 6:0, pokazując tym samym swój charakter i ambicje. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Wiktor Włodek, dwie bramki zdobył Mikołaj Jędrzejczyk, a jedno trafienie dołożył Jakub Ptak. Obecnie zespół na na swoim koncie 6 punktów co pozwala mu na zajęcie 7 miejsce w lidze.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK okocimski Brzesko): -„Potrzebowaliśmy takiego zwycięstwa tym bardziej, że wygraliśmy z dobrym zespołem jakim jest Unia Oświęcim. Po 3 porażkach zwycięstwo pozwoli uwierzyć naszym chłopakom w swoje spore umiejętności. Sam mecz rozegraliśmy z mocną dyscypliną taktyczna i z mądrością zawodników, kiedy byliśmy już w posiadaniu piłki. Cieszy skuteczność Wiktora, który ciężko pracuje za równo na treningach jak i na meczach. Docenić trzeba również grę obronna całego zespołu.

Trampkarze (Małopolska 1 Liga Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Unia Oświęcim 6:0
Bramki: Wiktor Włodek x3, Mikołaj Jędrzejczyk x2, Jakub Ptak.

Okocimski KS: Karol Dzień, Jakub Bednarek, Patryk Jawień, Mikołaj Jędrzejczyk, Karol Kliś, Marcel Kubala, Szymon Mida, Michał Siudut, Igor Uryga, Piotr Pitaś, Wiktor Włodek oraz Jakub Ciuruś, Mateusz Dziadowiec, Kacper Janusz, Krystian Król, Kacper Majda, Jakub Szczepański, Jakub Ptak.