18 sierpnia 2019

Akademia: Porażka trampkarzy

Wysokiej porażki doznali zawodnicy Radosława Jacka, którzy w ramach 2. kolejki Małopolskiej 1 Liga Trampkarzy udali się na spotkanie z Cracovią Kraków, z którą przegrali aż 1:7. Jedynego gola dla AP CANPACK Okocimski Brzesko zdobył Dawid Poliszak, który jednocześnie ustali wynik spotkania. Dobre spotkanie z kolei rozegrał zawodnik gospodarzy Michał Dykacz, który aż czterokrotnie wpisał się na listę strzelców. Dwie bramki dołożył Kacper Ożóg, a jednego gola zanotował Konrad Gorszkow.

Obecnie zespół z Brzeska plasuje się na trzecim miejscu w tabeli mając na koncie 3 punkty.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Niestety doznaliśmy srogiej porażki, która była w pełni zasłużona. Zmierzyliśmy się z dobrze dysponowanym przeciwnikiem, który obnażył nasze słabsze strony. Przez pierwsze 20 minut meczu nie poznawałem swojego zespołu. Na pewno jest to lekcja, z której wyciągniemy wnioski na kolejną część sezonu.”

Trampkarze (Małopolska 1 Liga Trampkarzy)
Cracovia Kraków – AP CANPACK Okocimski Brzesko 7:1
Bramki: Michał Dykacz x4, Kacper Ożóg x2, Konrad Gorszkow – Dawid Poliszak.

Okocimski KS: Jakub Lipka – Jakub Ciuruś, Patryk Jawień, Karol Kliś, Marcel Kubala, Szymon Mida, Piotr Pitaś, Dawid Poliszak, Jakub Ptak, Igor Uryga, Wiktor Włodek oraz Jakub Bednarek, Mateusz Dziadowiec, Igor Gurgul, Kacper Janusz, Krystian Król, Kacper Majda.