16 czerwca 2019

Juniorzy młodsi ulegli Unii Tarnów

Juniorzy młodsi w niedzielne przedpołudnie rozegrali swój ostatni mecz w sezonie 2018/2019, w którym zmierzyli się z tarnowską Unią. Spotkanie to było jednocześnie walką o zajęcie pierwszego miejsca w Tarnowskiej 1 Lidze Juniorów Młodszych. Niestety po zaciętej walce i dobrej pierwszej połowie podopiecznych trenera Kamila Króla musieli uznać wyższość Unii Tarnów, która w ostateczności pokonała AP CANPACK Okocimski Brzesko 5:3. Bramki dla młodych adeptów naszej Akademii zdobyli: Kacper Ciuruś, Mateusz Cięciwa oraz Karol Płacheta.

Zawodnicy z Brzeska kończą sezon na drugim miejscu mając na swym koncie 32 punkty. Ponadto „biało-zieloni” mogą pochwalić się największą ilością zdobytych goli, która wynosi 66 przy straconych 22 bramkach.

Juniorzy Młodsi (Tarnowska 1 Liga Juniorów Młodszych)
Unia Tarnów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 5:3
Bramki dla OKS: Kacper Ciuruś, Mateusz Cięciw, Karol Płacheta.

Okocimski KS: Konrad Augustyn – Igor Świerczek, Jakub Olchawa, Karol Płacheta, Bartosz Guzek, Jakub Cisoń, Bartłomiej Mochel, Jakub Żurawski, Dominik Grochot, Mateusz Cięciwa, Kacper Ciuruś oraz Oliwier Polek, Damian Boroń, Natan Toroń, Bartłomiej Sławek, Hubert Sowa.

Kamil Król (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Niestety nie udało się wygrać meczu z Unią. Jesteśmy rozczarowani końcowym wynikiem bo pierwszą połowę zagraliśmy bardzo dobrze. Prowadziliśmy po pierwszej części gry niestety początek drugiej połowy przydarzył się nam błąd i musieliśmy gonić wynik. Szkoda bardzo tego meczu ale patrząc na całą rundę to straciliśmy nie potrzebnie punkty ze słabszymi rywalami. Chciałbym podziękować chłopcom bo na treningach prezentowali się bardzo dobrze i widać było ich postępy. Będą na pewno w przyszłości stanowić o sile pierwszej drużyny.”