2 czerwca 2019

Trampkarze pokonują Dunajec Nowy Sącz

Zawodnicy trenera Radosława Jacka nie odpuszczają szansy walki o baraż do CLT i w kolejnym ważnym meczu zdobywają trzy punkty pokonując w meczu wyjazdowym trzecią drużynę w tabeli Dunajec Nowy Sącz 4:1. Po raz kolejny bardzo dobrą skutecznością popisał się Kacper Ciuruś, który w spotkaniu zanotował hat-ticka. Jedną bramkę dołożył z kolei Jan Lewandowski.

Po 12 kolejkach trampkarze zajmują drugie miejsce w tabeli mając 30 punktów na koncie. Do liderującej Sandecji drużyna traci zaledwie 4 punkty, jednak przed młodymi zawodnikami Akademii najważniejszy mecz w rundzie już w najbliższą środę, gdzie na własnym terenie podejmę lidera rozgrywek. Z tego miejsca zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie by dopingiem pomóc młodym zawodnikom zdobycie tak ważnych trzech punktów.

Trampkarze (Małopolska 1 Liga Trampkarzy)
Dunajec Nowy Sącz – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:4
Bramki dla OKS: Kacper Ciuruś x3, Jan Lewandowski.

Okocimski KS: Konrad Augustyn – Krystian Bielak, Radosław Curyło, Hubert Smulski, Kamil Hebda, Raul Kotarba, Michał Siudut, Hubert Sowa, Emil Osyszko, Kacper Ciuruś, Oliwier Okas oraz Jakub Lipka, Klimek, Marcin Zagórski, JanLewandowski.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Dzisiaj rozegraliśmy spotkanie z bardzo wymagającym przeciwnikiem, który jest dobrze ułożony taktycznie i z kilkoma bardzo ciekawymi zawodnikami w składzie. Rozegraliśmy dwie różne połowy co miało odzwierciedlenie w wyniku. Widać po moich zawodnikach świadomość, żeby zachować szansę na baraż nie ma już miejsca nawet na najdrobniejsza pomyłkę. Dlatego pierwsza połowa była rozegrana bardzo źle, z dużą ilością niedokładnych podań i bez podjęcia jakiegokolwiek ryzyka w grze. Po delikatnych roszadach i rozmowie w przerwie zobaczyłem zespół, który widzę od początku sezonu.

Gratuluję drużynie. Zostajemy w grze i z uśmiechem przygotowujemy się na kolejny krok do wykonania. Mecz z liderem już w środę i będziemy do niego odpowiednio przygotowani.”