28 maja 2019

Trampkarze deklasują zespół z Tarnowa

Kolejny wysoki wynik zanotowano pomiędzy zespołami AP CANPACK Okocimski Brzesko, a Tarnovia Tarnów. Tym razem we wtorek w meczu Małopolskiej 1 Lidze Trampkarzy zespół trenera Radosława Jacka pokonał rówieśników z Tarnowa aż 8:0. Bardzo dobrą skutecznością w tym meczu popisał się: Kacper Ciuruś oraz Hubert Sowa, którzy trzykrotnie wpisali się na listę strzelców. Po jednym golu dołożyli również Raul Kotarba oraz Marcin Zagórski. Obecnie zespół z Brzeska znajduje się na drugim miejscu w tabeli, tracąc do liderującej Sandecji Nowy Sącz 4 punkty.

Trampkarze (Małopolska 1 Liga Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Tarnovia Tarnów 8:0
Bramki:
Kacper Ciuruś x3, Huber Sowa x3, Ralu Kotarba, Marcin Zagórski.

Okocimski KS: Konrad Augustyn- Krystian Bielak, Radosław Curyło, Kamil Hebda, Raul Kotarba – Michał Siudut, Jan Lewandowski, Oliwier Okas, Hubert Sowa, Emil Osyszko, Kacper Ciuruś oraz Jakub Lipka, Igor Uryga, Piotr Pitaś, Dawid Poliszak, Kacper Klimek, Marcin Zagórski.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Cieszę się, że mogę trenować grupę coraz bardziej świadomych zawodników. Po ostatnim niepowodzeniu, wspólnie wyznaczyliśmy sobie nowy cel na najbliższe 4 mecze. Jestem zadowolony z wykonania pierwszego kroku. Myślę, że publiczność zgromadzona na stadionie, zobaczyła zespół z pomysłem na grę, grający z polotem ale najważniejsze z dużą pasją. Myślę że warta podkreślenia jest również postawa zawodników z rocznika 2005, którzy systematycznie są wprowadzani do ligi małopolskiej. W dzisiejszym meczu w różnym wymiarze czasowym wystąpiło 6 zawodników z tego rocznika.”