21 maja 2019

Młodziki III z trzema punktami

Z trzech punktów cieszą się zawodnicy trenera Jakuba Barana, którzy w meczu 5 kolejki Bocheńskiej II ligi Młodzików pokonali rówieśników UKS Fair Play 3:1. Mimo pozytywnego wyniku to zawodnicy gospodarzy cieszyli się ze zdobycia pierwszego gola już w pierwszej minucie meczu. Jego autorem został Jakub Michalski. Później do bramki trafiali już tylko zawodnicy AP CANPACK Okocimski Brzesko m.in. Konrad Hosaniak oraz dwukrotnie Igor Blecharski.

Młodziki (Bocheńska II Liga Młodzików)
UKS Fair Play – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:3
Bramki:
Jakub Michalski 1 – Igor Blecharski 14, 23, Konrad Hosaniak 40.

Okocimski KS: Igor Blecharski, Szymon Kliś, Patryk Lasota, Kacper Lechowski, Jakub Okas, Jakub Pyrek, Patryk Rabiasz, Jakub Szczeciński, Kacper Zachara oraz Dominik Szczygiełek, Kacper Maciejasz, Oliwier Gicala, Bartosz Góra, Konrad Hosaniak, Patryk Kania, Franciszek Paździoch, Łukasz Ryglowski, Szymon Wolsza.

Jakub Baran (trenera AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Spotkanie nie najlepiej ułożyło się dla nas, gdyż już w 1 minucie meczu straciliśmy bramkę. Jednak drużyna bardzo dobrze zareagowała po stracie gola i wzięła się do odrabiania strat. Mimo nie najlepszego stanu boiska staraliśmy się narzucić swój styl co przełożyło się na wyrównanie wyniku za sprawą. Młodzi adepci Okocimskiego zostawili bardzo dużo zdrowia i serca na boisku dzięki czemu z kolejnego trafienia mógł się cieszyć Blecharski a wynik ustalił Konrad Hosaniak.”