5 maja 2019

Wygrana juniorów starszych

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi, którzy na własnym terenie pokonali AP Profi Zielonki 2:1. Autorami bramek dla podopiecznych trenera Tomasza Rogóża zostali Jakub Czubala oraz Piotr Sobaś. Dzięki zwycięstwu zespół utrzymał dystans do zespołów, które walczą o utrzymanie się w Małopolskiej 1 Lidze Juniorów Starszych.

Juniorzy Starsi (Małopolska 1 Liga Juniorów Starszych)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – AP Profi Zielonki 2:1
Bramki dla OKS:
Jakub Czubala, Piotr Sobaś.

Okocimski KS: Śnieg Nikodem – Czubala Jakub, Mendel Jakub, Olchawa Jakub, Fidelus Wojciech – Kotra Bartosz, Mochel Bartłomiej, Brzyk Mateusz, Sobaś Piotr, Drabik Kacper – Cięciwa Mateusz oraz Cisoń Jakub, Świerczek Igor, Płacheta Karol, Seidler Jakub.

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Pomimo problemów kadrowych byliśmy dzisiaj w stanie powalczyć z drużyną z Zielonek i przez wielką wole walki, pełne zaangażowanie i trochę szczęścia udało się wygrać spotkanie, które daje nam realną szanse w walce o utrzymanie. Gratulacje dla całej drużyny za zdobyte dziś trzy punkty. Już od poniedziałku skupiamy się na następnym dla nas kluczowym spotkaniu z Bochnią.”