28 kwietnia 2019

Juniorzy młodsi pokonują BKS Bochnia

Sporo działo się w meczu juniorów młodszych, którzy w udali się do pobliskiej Bochni by rywalizować o ligowe punkty z miejscowym BKS’em. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 5:3 dla podopiecznych trenera Kamila Króla, którzy jednocześnie odnieśli swoje trzecie zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Niedzielne spotkanie ułożyło się jednak lepiej dla gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie już w 8 minucie meczu za sprawą Mariusza Mazenka, który tego dnia dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Trzecią bramkę dla zespołu z Bochni zdobył Kamil Lekki. Bramkami dla AP CANPACK Okocimski Brzesko podzielili się natomiast Jakub Cisoń, Igor Świerczek oraz Mateusz Cięciwa, który ustrzelił w meczu hat-tricka.

Obecnie zespół trenera Kamil Króla plasuje się na drugim miejscu w ligowej tabli mając w swym dorobku 11 punktów. Do liderującej Unii Tarnów zespół z Brzeska traci 5 punktów.

Juniorzy Młodsi (Tarnowska 1 Liga Juniorów Młodszych)
BKS Bochnia – AP CANPACK Okocimski Brzesko 3:5
Bramki:
Mariusz Mazanek 8, 43, Kamil Lekki 52 – Jakub Cisoń 26, Igor Świerczek 33, Mateusz Cięciwa 59, 76, 90.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Damian Boroń, Mateusz Cięciwa, Jakub Cisoń (70′ Jakub Gajewski), Bartosz Guzek, Bartłomiej Mochel, Jakub Olchawa, Karol Płacheta, Bartłomiej Sławek (75′ Natan Toroń), Igor Świerczek (53′ Dominik Grochot), Jakub Żurawski.

——————————————————————————————

Juniorzy starsi (Małopolska 1 Liga Juniorów Starszych)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza – AP CANPACK Okocimski Brzesko 4:0
Bramki:
Andrzej Rutkiewicz 18, 44, Krzysztof Iwanicki 48, Hubert Kolano 62.

Okocimski KS: Jakub Kurek – Szymon Postawa, Kacper Drabik, Jakub Czubala, Franciszek Musiał (55′ Radosław Pietrzyk), Piotr Sobaś, Oliwier Polek (46′ Jakub Seidler), Jakub Mendel, Bartosz Kotra, Wojciech Fidelus, Sbastian Musiał.