27 kwietnia 2019

Trampkarze nie do zatrzymania

Nie zatrzymują się zawodnicy trenera Radosława Jacka, którzy rozgrywają swoje spotkania w Małopolskiej 1 Lidze Trampkarzy. Tym razem odprawili z kwitkiem zespół Unii Oświęcim wygrywając 2:1. Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył Kacper Jarnot dla drużyny gospodarzy, jednak minutę później gola wyrównującego strzelił Kacper Ciuruś, a trafienie na wagę trzech punktów zanotował Kacper Rojkowicz. Obecnie zespół AP CANPACK Okocimski Brzesko plasuje się na drugim miejscu w tabeli tracąc do liderującej Sandecji Nowy Sącz zaledwie 1 punkt. Zawodnicy z Brzeska mogą pochwalić się również największa ilościom strzelonych goli, których mają aż 18 przy zaledwie 6 straconych.

W następnej kolejce trampkarze podejmą na własnym stadionie Sandecję Nowy Sącz walcząc tym samym o lidera rozgrywek w Małopolskiej 1 Lidze Trampkarzy.

Trampkarze (Małopolska 1 liga trampkarzy)
Unia Oświęcim – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:2
Bramki:
Kacper Jarnot 63 – Kacper Ciuruś 64, Kacper Rojkowicz 74

Okocimski KS: Franciszek Garbień – Hubert Sowa, Michał Siudut, Kacper Rojkowicz, Oliwier Okas, Jan Lewandowski, Raul Kotarba, Kamil Hebda, Radosław Curyło, Kacper Ciuruś, Krystian Bielak oraz Wiktor Włodek, Dawid Poliszak, Jakub Łoboda, Jakub Gryga, Jakub Ciuruś, Konrad Augustyn.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -” Cieszymy się bardzo ze zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu. Graliśmy z poukładanym zespołem Unii Oświęcim, który na swoim boisku jest bardzo groźny i nie jednej drużynie odbierze punkty. Jestem zadowolony że pierwszą rundę spotkań zakończyliśmy takim wynikiem sportowym. Przede wszystkim jestem podbudowany tym co pokazują chłopcy, a w szczególności że dobrą grę w piłkę potrafią łączyć z boiskowa zadziornością co wielokrotnie pomagało nam wyjść z opresji. Mam nadzieję, że dobrą dyspozycję podtrzymamy w rundzie rewanżowej. Zapraszam wszystkich do obserwowania i kibicowania drużyną młodzieżowych naszej Akademii , a sympatyków zespołu trampkarzy we wtorek na stadion przy ul. Okocimskiej 34, do wspierania mojej drużyny w meczu z Sandecją Nowy Sącz.