21 kwietnia 2019

Remis juniorów młodszych

Juniorzy młodsi prowadzeni przez trenera Kamil Króla podzielili się punktami z Ciężkowianką Ciężkowice remisując 1:1. Pierwszą bramkę w meczu strzelił już w 12 minucie Kamil Kapałka, a do wyrównania doprowadził sześć minut przed końcem Mateusz Cięciwa. Mimo straty punktów zawodnicy AP CANPACK Okocimski Brzesko utrzymali się na drugim miejscu w tabeli mając w swym dorobku 8 punktów. O pechu mogą mówić za to juniorzy starsi, którzy mimo jednobramkowego prowadzenia przegrali z Dalinem Myślenice 1:2. Bramki dla miejscowych zdobyli w Jakub Stasiak oraz Daniel Łukasik, który dał prowadzenie swojej drużynie w 89 minucie meczu. Jedyną bramkę dla „biało-zielonych” zanotował z kolei Mateusz Cięciwa.

Juniorzy Młodsi (Tarnowska 1 Liga Juniorów Młodszych)
Ciężkowianka Ciężkowice – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:1