7 kwietnia 2019

Trampkarze pokonują Unię Tarnów

Kolejne bardzo ważne zwycięstwo odnieśli zawodnicy trenera Radosława Jacka, którzy występują w Małopolskiej 1 lidze Trampkarzy, pokonując na własnym terenie tarnowską Unię 3:1. Bramki dla „biało-zielonych” zdobyli: dwukrotnie Kacper Ciuruś oraz Hubert Sowa. Wygrana cieszy tym bardziej, gdyż zawodnicy z Brzeska przegrywali po pierwszej połowie 0:1. Obecnie zespół trampkarzy zajmuję drugie miejsce w tabeli tracąc do lidera z Nowego Sącza zaledwie jedno „oczko”.

Trampkarze (Małopolska 1 Liga Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Unia Tarnów 3:1
Bramki:
Kacper Ciuruś x2, Hubert Sowa.

Okocimski KS: Konrad Augustyn – Krystian Bielak, Hubert Smulski, Kamil Hebda, Raul Kotarba – Michał Siudut, Oliwier Okas, Kacper Rojkowicz, Hubert Sowa – Jakub Gryga oraz Franciszek Grabień, Michał Zagórski, Radosław Curyło,Łoboda, Osyszko.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„W moim odczuciu zagraliśmy dzisiaj dobre spotkanie pod względem piłkarskim. Pierwsza połowa to gra na połowie przeciwnika,ale złe rozwiązania i słaba skuteczność spowodowała że po jednej z nielicznych akcji gości przegrywaliśmy 1-0. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że musimy odwrócić losy meczu i cieszę się, że chłopcy stanęli na wysokości zadania bo w pełni zasłużyli na wygraną. Gratuluję im zwycięstwa i z pokorą przygotowujemy się do kolejnego spotkania.”