24 marca 2019

Pewna wygrana trampkarzy

Trampkarze trenera Radosława Jacka odnieśli w niedzielne przedpołudnie pierwsze zwycięstwo w 1 lidze Małopolski Trampkarzy, pokonując na własnym terenie rówieśników z Gorlic 2:0. Autorami bramek zostali Kacper Ciuruś oraz Kacper Rojkowicz. Spotkanie w pełni przebiegało pod dyktando gospodarzy, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce oraz stwarzali więcej sytuacji pod bramkowych. Wynik spotkania mógł podwyższyć Kacper Rojkowicz, który po indywidualnej akcji oddał strzał wprost w poprzeczkę. Na pochwały zasłużyła jednak cała drużyna, która nie pozwoliła gościom na zbyt dużo, dzięki czemu odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo.

Trampkarze (1 Liga Małopolska Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Glinik Gorlice 2:0
Bramki:
Kacper Ciuruś, Kacper Rojkowicz.

Okocimski KS: Konrad Augusytn – Krystian Bielik, Kamil Hebda, Marcin Zagórski, Oliwier Okas, Jan Lewandowski, Raul Kotarba, Hubert Smulski, Kacper Ciuruś, Hubert Sowa, Kacper Rojkowicz, Franciszek Grbień, Dawid Poliszak, Emil Osyszko, Michał Siudut, Radosław Curyło, Jakub Łoboda, Wiktor Włodek.

Radosław Jacek (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Uważam, że mecz mieliśmy pod pełną kontrolą z pozytywną grą do przodu oraz konsekwencją w obronie. Dziś skupiliśmy się na strzeleniu bramki niż na tym by uniknąć jej straty. Ta sztuka udała się co prawda w drugiej połowie jednak były to w pełni zasłużone gole. W poprzedniej kolejce przegraliśmy z Sandecją mimo, że rozegraliśmy całkiem dobry mecz, jednak z tak dobrym przeciwnikiem błędy które się przydarzyły są bezwzględnie wykorzystywane. Na tym musimy popracować by w przyszłości uniknąć takich sytuacji bo na tym poziomie może on kosztować utratę punktów.

Pracujemy razem od półtorej roku i wydaje mi się że po samych rozegranych spotkaniach widać, że idziemy w dobrym kierunku. Nasza gra może się podobać jest w niej dużo kombinacji cały czas dokładamy również kolejne etapy w szkoleniu tych chłopaków. To co sobie zakładamy jest w pełni realizowane ale tylko i wyłącznie dzięki chłopakom, którzy na każdym treningu starają się być dzięki czemu ta frekwencja jest na bardzo dobrym poziomie i co najważniejsze jakość treningów jest przez to bardzo dobra.

Jako beniaminek na pewno chcemy się utrzymać na tym pułapie. Będziemy się na tym skupiać ale przede wszystkim chcemy grać w piłkę, chcemy się rozwijać oraz grać w każdym meczu swoim stylem grania, a nie dostosowywać się do przeciwnika”