15 grudnia 2018

Sobotni turniej CANPACK Okocimski Brzesko CUP rocznika 2012

Za nami pierwsze zmagania w Halowym Turnieju Piłki Nożnej CANPACK Okocimski CUP 2018, który rozegrany został na hali sportowej nr 3 przy ul. Legionów Piłsudskiego w Brzesku. W rozgrywkach udział wzięli zawodnicy z rocznika 2012, którzy reprezentowali takie zespoły jak: Dunajec Nowy Sącz, Akademia Piłkarska Goal, Olimpijczyk Szczurowa, Piast Czchów, ABC Futbolu Bochnia, Jastrząb Łoniowa oraz AP CANPACK Okocimski Brzesko.

Mimo, że turniej rozgrywany był bez końcowej klasyfikacji to na boiskach nie brakowało woli walki, ambicji oraz determinacji do uzyskania jak najlepszego wyniku. Młodzi adepci piłki nożnej mieli przy tym również dużo zabawy oraz wsparcie swoich rodziców i kibiców, którzy dopingowali ich podczas rozgrywanych spotkań.

W turnieju udział wzięły dwie drużyny AP CANAPCK Okocimski Brzesko, które prowadzone były przez trenerów Konrada Kołodzieja oraz Dawida Lizaka. Pierwsza z nich składała się z chłopców, którzy od dłuższego czasu trenują w Naszej Akademii czego rezultat był przegrany tylko jeden mecz z Dunajcem Nowy Sącz. Drugi zespół składał się natomiast z chłopców, którzy zaczynają swoją przygodę z naszą Akademią, jednak i oni nie odstawali od reszty uczestników.

Po zakończeniu rozgrywek wszyscy uczestnicy turnieju zostali obdarowani okolicznymi pucharami, medalami oraz nagrodami, które wręczył przedstawiciel klubu wiceprezes ds finansów Rafał Zając oraz Radna Powiatu Brzeskiego Elżbieta Kania.

Warto dodać, że najskuteczniejszym strzelcem pierwszego zespołu AP CANPACK Okocimski Brzesko został Miłosz Wiśniewski, który strzelił aż 12 bramek.

Kadra pierwszego zespołu:
Miłosz Wiśniowski, Arkadiusz Wąs, Alan Zachara, Szymon Zachara, Franciszek Myszka, Oliwier Lasota, Szymon Wijas.

Kadra drugiego zespołu:
Jakub Drużkowski, Dawid Michałek, Szymon Szybiak, Kacper Kania, Alex Zachara, Kacper Biel.

Przypominamy, że już w niedzielę 16 grudnia rozegrany zostanie kolejny turniej halowej piłki nożnej, w którym zmierzą się zawodnicy z rocznika 2010.