22 października 2018

Dominacja młodzików w turnieju w Niecieczy

W niedzielę 21 października 2018 roku na obiektach pierwszoligowej Termalici Bruk-Bet Nieciecza odbył się turniej piłkarski młodzików o Puchar Prezesa Firmy Bruk-Bet z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W imprezie wzięło udział 16 zespołów, które zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe 2006 oraz 2007. W obu grupach swoje zespoły wystawił również AP CANPACK Okocimski Brzesko, który tego dnia zdominował cały turniej. Ponadto imprezie patronował prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Ryszard Niemiec.

W roczniku 2006 najlepszym zespołem okazał się AP CANPACK Okocimski Brzesko, który w meczu finałowym wygrał z DAP Dębica (0:0, 1:0-karne). Brzeszczanie okazali się również bezkonkurencyjni w zmaganiach rocznika 2007, gdzie w meczu finałowym pokonali Ekoball Sanok (1:1, 2:1-karne). Warto dodać, że docenieni zostali również zawodnicy „biało-zielonych”, którzy otrzymali nagrody indywidualne. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Krystian Król, który wybrany został najlepszym zawodnikiem rocznika 2006 oraz Jakub Okas który otrzymał wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju rocznika 2007.

Pozostałe wyróżnienia trafiły w ręce: Bartłomieja Szareka z Wisły Szczucin (najlepszy strzelec), Daniela Jaksona z DAP Dębica (najlepszy bramkarz rocznik 2006), Filipa Filipczaka z Ekoballu Sanok (najlepszy strzelec), Daniela Pytki z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza (najlepszy zawodnik rocznik 2007).

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z turnieju, która znajduje się pod tym linkiem.

źródło: termalica.brukbet.com