28 września 2018

Młodziki lepsi od Tarnovii Tarnów

Trzecie zwycięstwo z rzędu odniósł drugi zespół młodzików, który przed własną publicznością pokonał rówieśników Tarnovii Tarnów 2:0. Autorami bramek w tym spotkaniu zostali: Jonasz Jakubas oraz Szymon Kozieł. Zdobyte trzy punkty pozwoliły na zbliżenie się do lidera z Niecieczy do którego zespół obecnie traci jeden punkt.

Młodziki (I Liga Tarnów)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Tarnovia Tarnów 2:0
Bramki: Jonasz Jakubas i Szymon Kozieł

Okocimski KS: Jakub Okas, Tomasz Mleczko, Nikodem Łukasik, Szymon Kozieł, Filip Bober, Adrian Piekarz, Kacper Zachara, Nikodem Mgłosiek, Kacper Lechowski oraz Krystian Król, Sebastian Wielgosz, Jonasz Jakubas, Igor Blecharski.

Dobre zawody w ramach Tarnowskiej I Ligi Młodzików rozegrali zawodnicy AP CANPACK Okocimski, którzy pokonali 2:0 Tarnovię Tarnów. Większość spotkania odbywała się pod dyktando zawodników naszej Akademii, długimi fragmentami byli w stanie dominować nad rywalem i swobodnie operować piłką. Większość ataków była rozgrywana przez boczne strefy boiska, gdzie raz po raz udawało się tworzyć przewagę. Przez długi czas nie wiązało się to jednak z dużą ilością klarownych sytuacji do zdobycia goli, dopiero pod koniec pierwszej połowy udało się udokumentować przewagę bramką, którą zdobył Jonasz Jakubas. W drugiej połowie gospodarze cały czas szukali kolejnych bramek ale szwankowało ostatnie podanie, co przekładało się na niewielką ilość dobrych okazji strzeleckich. Swoje okazje mieli także goście, ale ich ataki zwykle zostawały zatrzymane przed polem karnym. W końcówce meczu drugą bramkę zdobył po stałym fragmencie gry Szymon Kozieł, który precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce.