27 sierpnia 2018

Młodziki II remisują z Tarnovią Tarnów

W swoim drugim meczu w sezonie młodziki AP CANPACK Okocimski Brzesko podzielili się punktami z zespołem Tarnovii Tarnów remisując 0:0. Zdobycz jednego punktu to minimum jakie udało się zrealizować, gdyż młodzi adepci piłki nożnej stworzyli sobie sporo sytuacji podbramkowych, których nie udało się wykorzystać.

Obecnie zespół ma na swoim koncie 4 punkty co pozwala na zajęcie pierwszego miejsce w I lidze tarnowskiej.

Młodziki (I liga tarnowska)
Tarnovia Tarnów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:0

Okocimski KS: Wiktor Nowak – Nikodem Łukasik, Szymon Kozieł, Oliwier Skórka, Jakub Gicala, Tomasz Mleczko, Kacper Zachara, Brunon Turlej, Jakub Kuciel, Jonasz Wis, Jonasz Jakubas oraz Dominik Szczygiełek, Jakub Szczeciński, Adrian Sroga, Jakub Oleksy, Patryk Lasota, Jakub Pyrek, Hubert Hirschmmann.

Spotkanie z Tarnovią Tarnów mogło się podobać. Zespół wystąpił młodszym rocznikiem i rozegrał bardzo fajne zawody. Stwarzali sobie sytuacje, których niestety nie udało się wykorzystać. Szkoda tym bardziej bo w meczu zespół rozgrywał całkiem fajne akcje, lecz niestety dziś musieli podzielić się punktami z ekipą z Tarnowa. Widać jeszcze, że zespół się zgrywa, wchodzi w rytm meczów ligowych i miejmy nadzieję, że z każdym spotkaniem będzie wyglądało to jeszcze lepiej.