15 sierpnia 2018

Podsumowanie obozu przygotowawczego w Debicy

W dniach od 29 lipca do 4 sierpnia zawodnicy Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski przebywali na obozie przygotowawczym do nowego sezonu, który odbywał się w Dębicy. Młodzi adepci piłki nożnej wraz ze sztabem szkoleniowym przebywali w Hotelu Gold, który posiada kompleks trzech pełnowymiarowych boisk z naturalną nawierzchnią, które były bardzo dobrze przygotowane.

Do dyspozycji zawodników oraz trenerów był również basen oraz hala sportowa na której w pierwszy dzień przeprowadzone zostały badania wydolnościowe każdej z grup. Uczestnicy obozu nie mogli narzeka również na wyżywienie jakie zastali w hotelu. Posiłki były bardzo urozmaicone oraz przystosowane specjalnie dla sportowców – podkreśla koordynator ds młodzieży Radosław Jacek.

Podczas obozu każda z grup codziennie odbywała 2 jednostki treningowe, które odbywały się równolegle na trzech boiskach z naturalną nawieszchnią. Podczas treningów zawodnicy pracowali nad przygotowaniem motorycznym oraz taktycznym. W tym czasie zrealizowaliśmy wszystkie założenia, a każdy z Trenerów był bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników.

Na obóz pojechały wszystkie zespoły ligowe tj. juniorzy starsi, juniorzy młodsi, trampkarze oraz młodziki. Łącznie w obozie brało udział 90 zawodników co jak na okres wakacyjny jest bardzo dobrym wynikiem. W przygotowaniach wzięło udział również kilkunastu nowych zawodników, którzy w najbliższym sezonie wzmocnią drużyny naszej Akademii.

Oprócz treningów zostały również zorganizowane spotkania sparingowe. Łącznie nasze zespoły rozegrały 10 meczów kontrolnych m.in. z Vestovia Warszawa, Stalą Mielec, Garbarnią Kraków oraz drużynami z Dębicy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obozu który pozwolił nam optymalnie przygotować drużyny do zbliżającego się sezonu. Cieszymy się również że nowi zawodnicy mogli szybko wkomponowywać się do poszczególnych drużyn. Organizatorzy stworzyli nam optymalne warunki do pracy dlatego obóz uważamy za bardzo udany – kończy Radosław Jacek.