18 czerwca 2018

Juniorzy starsi gromią Orła Lisia Góra

W miniony weekend swoje ostatnie spotkanie w sezonie rozegrali juniorzy starsi AP CANPACK Okocimski Brzesko, którzy w meczu wyjazdowym pokonali rówieśników z Lisiej Góry 7:1. Do bramki rywali trafiali: Kacper Kmiecik i Mateusz Cięciwa, którzy zanotowali po trzy bramki oraz Piotr Sobaś. Honorowego gola dla Orła zaliczył natomiast Jakub Małecki, który wpisał się na listę strzelców w 82 minucie meczu.

Podopieczni trenera Tomasza Rogóża zakończyli rozgrywki na pierwszym miejscu w tabeli mając na swoim koncie 72 punkty (24 wygrane, 0 remisów, 2 porażki) i tym samym zapewnili sobie awans do małopolskiej ligi juniorów starszych.

Młodzi zawodnicy Akademii mogą pochwalić się również najlepszym bilansem bramkowym w lidze, który wynosi 110:30. Ponadto w spotkaniu wystąpili zawodnicy którzy na codzień występują w trampkarzach, a byli to Mateusz Cięciwa oraz Damian Boroń.

Juniorzy starsi (I liga tarnowska)
Orzeł Lisa Góra – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:7
Bramki: Jakub Małecki – Mateusz Cięciwa x3, Kacper Kmiecik x3, Piotr Sobaś.

Okocimski KS: Jakub Kurek – Krzysztof Kornaś, Jakub Mendel, Bartosz Kotra, Mateusz Węgrzyn – Piotr Sobaś, Mateusz Brzyk, Bartłomiej Sławek, Jakub Seidler – Kacper Kmiecik, Mateusz Cięciwa oraz Damian Boroń.

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski): – „W ostatnim meczu w sezonie zagraliśmy w mocno odmłodzonym składzie. Od początku spotkania gra była tylko do jednej bramki. Stwarzaliśmy sobie bardzo dużo sytuacji, z których udało się wykorzystać siedem z nich, lecz przy lepszej skuteczności wynik mógłby być dwucyfrowy.  Brawa dla chłopaków za okazałe zwycięstwo, a szczególnie dla tych najmłodszych dla których to był debiut w juniorach starszych (Mateusz Cięciwa oraz Damian Boroń).”