10 czerwca 2018

Młodziki pokonują Tarnovię Tarnów

Mimo końcówki sezonu druga drużyna młodzików nie zwalnia tempa i w swoim kolejnym meczu udowadnia swoją wyższość pokonując tym razem na własnym terenie Tarnovię Tarnów 4:2. Autorami bramek w tym meczu zostali: Artur Borowiec, Kacper Sowa oraz dwukrotnie Krystian Król. Po 12 kolejkach zawodnicy trenera Marka Małysy są wiceliderem rozgrywek mając na swoim koncie 22 punkty. Z kolei z awansu do Małopolskiej Ligi Młodzików może cieszyć się zespół Unii Tarnów, który do tej pory zainkasował 30 punktów.

Młodziki (I liga tarnowska)
AP CANPACK Okocimski – Tarnovia Tarnów 4:2
Bramki: Artur Borowiec 26, Krystian Król 33, 36, Kacper Sowa 56 – Jakub Złotnicki 47, Hubert Jasiak 53.

Okocimski KS: Kacper Janusz, Artur Borowiec, Jakub Gicala, Mateusz Dziadowiec, Kacper Sowa, Jakub Okas, Krystian Król, Sebastian Wielgosz, Szymon Kozieł, Brunon Turlej, Dawid Poliszak oraz Mikołaj Jędrzejczyk, Mateusz Mendelowski, Dawid Barnaś, Jakub Ciuruś, Wiktor Włodek, Dawid Lis.

Marek Małysa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Był to bardzo wyrównany mecz, w którym było bardzo dużo podań. Chłopcy jak już niejednokrotnie wspominałem uczą się szybkiego przechodzenia z obrony do ataku. Próbujemy ten element doskonalić na treningach i wydaje mi się że jest postęp, że zawodnicy robią małe kroczki do przodu. Przed nami dwa mecze wyjazdowe i będziemy za wszelką ceną dożyć aby zdobyć punkty i spokojnie bez kontuzji zakończyć cały sezon.”